Скло пакети

Cклопакети - це рівні за розміром листи скла, герметично запаяні по торцях. В залежності від кількості листів скла і, відповідно – повітряних камер всередині, склопакети поділяються на однокамерні і двокамерні (кількість повітряних прошарків усередині склопакета).
Image 2 Однокамерний склопакет   (4х16х4) – це конструкція з двох листів скла, товщиною 4 мм скла, товщиною 4 мм кожне, розмежованих між собою по контуру на 16 мм дистанційною рамкою.  Утворена між склом газова камера за рахунок герметизації не має контакту з навколишньою атмосферою і, таким чином, виконує роль тепло- і звукоізолятора.  Однокамерні склопакети мають класичну товщину 24 мм і приведений коефіцієнт опору теплопередачі 0,34 м2  oС / Вт.  Крім того, рівень зовнішнього шуму при однокамерному склопакеті знижується на 34 Дб.  До недоліків однокамерних рішень можна віднести більш низький рівень захисту від зовнішнього шуму і більш низький коефіцієнт опору теплопередачі в порівнянні з двокамерними склопакетами.  До переваг – легку вагу і високу світлопроникність.  Встановлення склопакетів з однією камерою застосовують, як правило, з метою економії, на вікна і балконні блоки там, де вже засклена лоджія або балкон. А так само в приміщеннях, де необов’язкові високі вимоги по шумоізоляції і теплопровідності.
Image 2 Двокамерний склопакет  відрізняється від однокамерного кількістю листів скла, дистанційних рамок і камер.  Двокамерний склопакет – це справжній захист від негативного впливу зовнішніх атмосферних чинників. Враховуючи високий рівень енергозбереження, можна з упевненістю сказати, що їх використання – економічно виправдане.  Двокамерний склопакет рекомендований до застосування у всіх температурних зонах Україні і навіть у звичайному виконанні зі склом марки М1 4 мм він забезпечать необхідний комфорт і затишок у домі.  Двокамерні склопакети знижують рівень шуму на 40 Дб і ставляться в квартирах, котеджах, офісних центрах.  Двокамерний склопакет є конструкцію з трьох листів скла і двох повітряних камер.  Він зазвичай характеризується формулою 4-10-4-10-4.  Проте двокамерний  склопакет може бути різним: листи скла від 4 до 6 мм, а відстані між ними від 6 до 16мм, причому не обов’язково, щоб відстані були однакові.
Порівняльна характеристика склопакетів  (однокамерних, двокамерних)

>
Формула склопакета Коефіцієнт теплопровідності Формула склопакета Коефіцієнт теплопровідності
4 – 16 – 4 0.37 4 – 16 – 4E 0.59
4 – 6 – 4 – 6 – 4 0.42 4 – 6 – 4 – 6 – 4Е 0,59
4 – 10 – 4 – 10 – 4 0.47 4 – 10 – 4 – 10 – 4Е 0,64

Сучасні технології у виробництві скла зробили крок вперед і зараз на ринку представлено безліч видів спеціального скла. За функціональним призначенням спеціальне скло поділяється на: енергозберігаюче сонцезахисне мультифункціональне У металопластикових вікнах для енергозбереження ми застосовуємо стандартне енергозберігаюче скло (енергозберігаюче скло з напиленням срібла, знижує тепловтрати взимку, прозоре нейтральне зсередини) Мультифукнкціональний склопакет Solar – новітнє досягнення нанотехнологій: Мультифункціональне скло з напиленням срібла та інших металів Знижує тепловтрати взимку Надійний захист від сонця влітку Прозоре нейтральне зсередини Невелика дзеркальність ззовні
Порівняльна характеристика склопакетів

Тип склопакету Пропускання сонячного тепла  Утримання тепла в приміщенні
однокамерний звичайний 80% +2%
однокамерний енергозберігаючий  66% +80%
однокамерний  мультифункціональний Solar 42% +87%
двокамерний звичайний 72% +55%
двокамерний енергозберігаючий 60% +154%
двокамерний мультифункціональний Solar 40% +154%
максимальні характеристики мультифункціональний  Solar+ енергія 39% +254%

Склопакети SOLAR: інновації в деталях
У наш час, коли тарифи на житлово-комунальні послуги зростають, а кліматичні зміни щороку кидають все нові виклики, мимоволі з’являється питання енергозбереження. Як захиститись від палючого сонця влітку, зберегти тепло взимку і при цьому не переплачувати втричі? Рішення є!
Склопакети Solar — новітнє досягнення нанотехнологій, що відповідає найсуворішим вимогам сучасної будівельної індустрії. Спека в квартирі — у минулому.
Влітку актуальним є питання захисту від сонця, так як проходячи крізь скло, сонячні промені перегрівають приміщення. На поверхню вікна щодня потрапляє потік сонячної енергії потужністю близько 400 Вт/м.кв. Звичайний двокамерний склопакет пропускає майже 3/4 такої енергії в приміщення, а скло Solar значно скорочує кількість проникаючого в приміщення тепла, пропускаючи лише 42% сонячної енергії. Внутрішнє скло при цьому нагрівається значно менше, що створює комфортну атмосферу в приміщенні. 
Такі вікна дозволяють в 3 рази менше кондиціонувати приміщення. Це не тільки зберігає ресурс кондиціонера, але й істотно знижує витрати на електроенергію. Слід пам’ятати, що для охолодження приміщення витрачається в 2-2,5 рази більше енергії, ніж для його обігріву. Взимку холод залишиться за вікном
У холодну пору року вікна з Solar перешкоджають втраті тепла. Унікальне покриття склопакету Solar відбиває теплову енергію від нагрівальних приладів всередину приміщення, тому кімната охолоджується набагато повільніше. Вікно з Solar перешкоджає проникненню холоду з вулиці в приміщення. 
Біля вікна з Solar можна майже впритул розташувати ліжко, диван або крісло і при цьому уникнути неприємних відчуттів. Solar зменшує ймовірність утворення конденсату та намерзання у крайових зонах вікна.
Економія 
Установка склопакета з Solar забезпечує економію коштів до 45%, що особливо актуально для приватних і багатоквартирних будинків з індивідуальними лічильниками на опалення.

Що таке енергозберігаючий склопакет
Склопакет - це найважливіша частина металопластикового вікна. Він становить біля 70% всієї площі конструкції. Саме через скло у помешкання проходить вуличний шум і виходить безцінне тепло. Тому перед замовленням металопластикової конструкції варто замислитись над енергозберігаючими властивостями склопакету. Загалом склопакети мають високі тепло- та звукоізоляційні властивості. Однак, щоб підвищити такі показники використовуються так звані теплі склопакети — енергозберігаючі. У них одне скло містить спеціальне покриття іонами срібла, що відбиває інфрачервоні промені, не змінюючи при цьому прозорість скла. Дане скло відбиває теплове випромінення всередину і добре пропоскує сонячні промені. Для прикладу, якщо надворі температура повітря -20, а температура всередині приміщення +20, то всередині будинку температура на поверхні скла в звичайного склопакета 4-16-4 буде +5, а у склопакета з і-покриттям +15. А влітку енергозберігаючий склопакет відбиває тепло зі сторони вулиці. Отже, він підтримує тепловий баланс: влітку зберігає прохолоду, а взимку - тепло. Склопакет з і-склом  в три рази краще зберігає температуру ніж звичайний склопакет та в шість разів краще ніж одинарне скло! Крім того, склопакет з енергозберігаючим склом не пітніє в будь-яку погоду.

Контакти

Про нас

НАШІ ПЕРЕВАГИ:
• Високоякісна продукція, постійні
інновації
• Гарантійне та післягарантійне
обслуговування
• Широкий асортимент

НАШІ ПАРТНЕРИ:
• Термопласт плюс
• Галерея дверей
• Вікнарофф
• Фабрика вікон “Галактика комфорту”