Для вікон

Влітку всі ми часто відкриваємо вікна. І лягаючи спати, ми чуємо над вухом настирливий комариний писк. Втім, і вдень не краще - мухи. А ще тополиний пух летить з вулиці, лізе в очі, кружляє хмарками по підлозі, лягає по кутках. І ось вже літо не в радість, скоріше б воно закінчилося. Добре, від комах є репеленти - хоча, що за радість ціле літо дихати всякою хімією. Але що робити з пухом, пилом, і всім іншим, що летять в квартиру з вулиці?

Всі ці проблеми вирішує москітна сітка для пластикових вікон. Москітна сітка для пластикових вікон робляться з дрібнопористого матеріалу - стандартний розмір комірки 1 мм. А сірий колір робить її практично невидимою при будь-якому освітленні. Така сітка не обсипається, не міняє колір з часом, міцна на вигин і розрив. Догляд за нею теж простий - досить у міру забруднення протирати москітну сітку вологою ганчіркою.

Найчастіше у нас застосовуються так звані рамкові москітні сітки для пластикових вікон. Каркас такої сітки зроблений з алюмінієвого профілю. Після спеціальної термообробки метал стає дуже міцним на кручення і вигин.

Фурнітура для москітної сітки - це фіксуючі кутники, засувки (кріплення, встановлюється на раму). Так як москітну сітку для пластикових вікон час від часу доводиться знімати і ставити знову, раму постачають зручними ручками. По периметру рамки прокладений ущільнювальний шнур. На нього накочується ніздрюватий пластиковий наповнювач. Тобто безпосередньо сама сітка зроблена з пластику, що забезпечує її міцність. Крім того, пластик не жовтіє і стійкий до перепадів температури.


Для дверей

Для балконних дверей використовують розстібні москітні сітки. Алюмінієвий профіль для одних москітних сіток використовується посилений, фурнітура теж застосовується спеціалізована, що підвищує надійність конструкції. Це легкі конструкції з екструдованого алюмінієвого профілю, забезпечені ручками. Можуть бути встановлені як на вхідні, так і на балконні двері.

Кожна з систем кріпиться за допомогою петель, які забезпечуються самозакривним механізмом, для того, щоб забезпечити надійне закривання дверей без помітних щілин за допомогою магнітних засувок. Сітка не потребує особливого догляду і легко демонтується в зимовий період. Переваги: міцна конструкція, переріз профілю, як правило, 53 * 18 мм. Спеціальна фурнітура: петлі, доводчики, магніти. Малий розмір осередків полотна сітки забезпечує неможливість проникнення комах, тополиного пуху та сміття з вулиці в приміщення.